Eko-Max Recykling Sp. z o.o.

Naszą pracę nad Eko-Max Recykling Sp z o.o. rozpoczeliśmy w lutym 2009 r. Od samego początku przykładamy największą wagę do jakości świadczonych usług. Nieustannie wspieramy naszych Klientów, pomagając im w sprostaniu wymogom prawidłowej gospodarki odpadami. Jesteśmy zorientowani na rozwój i otwarci na potrezby Klientów. Nasza oferta rozszerza się z każdym rokiem a grupa zadowolonych Klientów nieustannie potwierdza dobry kierunek rozwoju. Patrząc wstecz z pewnością możemy powiedzieć że sekretem naszego sukcesu jest silny zgrany zespół fachowców oraz doskonałej jakości maszyny.

Od zawsze walczymy o mistrzostwo!

Jak sięgamy pamięcią zawsze chodziło nam o to by być najlepszym w tym co robimy. Rezultaty naszych wysiłków są widoczne na co dzień zarówno w postaci atrakcyjnej oferty Eko-Max jak również w postaci wspaniałych wyników sportowych motocyklowego zespołu Team LRP Poland.

Bez wątpienia naszą siłą są ludzie i zgrany znający się od wielu lat zespół, który łączy zarówno praca jak i wspólne pasje. Niezależnie od tego gdzie nas spotkasz, możesz być pewny, że dajemy z siebie wszystko.

Jeden zespół, dwa oblicza

Poznaj Team LRP Poland