W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktywnie rekrutujemy nowe osoby do zespołu. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy:

Kierowca – operator śmieciarki Warszawa, Legionowo

Zakres obowiązków:

  • Realizacja prac związanych z odbiorami i załadunkiem odpadów
  • Wykonywanie prac porządkowych związanych z opróżnianiem pojemników

Od kandydata oczekujemy:

  • Prawo jazdy kategorii C

  • Uczciwość i zaangażowanie w pracy

  • Gotowość do pracy zmianowej

  • Mile widziana karta kierowcy

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w branży odpadów komunalnych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne i regularne wynagrodzenie

  • Odzież robocza oraz środki ochrony indywidualnej

  • Przyjazną atmosferę

Mechanik pojazdów ciężarowych

  • Naprawa samochodów ciężarowych

  • Bieżące naprawy, konserwacja maszyn

  • Analiza stanu technicznego maszyn

  • Drobne prace spawalnicze

  • Serwis pojazdów wewnątrzzakładowych

  • Doświadczenie w mechanice pojazdów ciężarowych

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność spawania

  • Chęć zdobywania nowej wiedzy i rozwijania umiejętności

  • Zaangażowanie, inicjatywa w działaniu, odpowiedzialność

  • Mile widziana znajomość działania hydrauliki siłowej

  • Mile widziana znajomość zagadnień z tematu elektryki samochodowej

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt: Marcin Nowicki 789 411 224